top of page

Choose your pricing plan

  • One-Time Payment

    600$
     
    Pay in full to receive the best price
    Valid for 8 weeks
  • Weekly Installments

    85$
    Every week
    Spread the cost by paying $85 per week for 8 weeks ($680 Total)
    Valid for 8 weeks
  • Educational Series Only

    150$
     
    4 bi-weekly educational classes only. Excludes guided exercise and nutritional counseling.
    Valid for 8 weeks
bottom of page